Nuray Mert çileden çıktı (video)

  • Ana Sayfa
  • Nuray Mert çileden çıktı (video)
Nuray Mert çileden çıktı (video)
Mustafa Karaalioğlu'nun Ergenekon davasının sulandırılmaya çalışıldığı iddiası Nuray Mert'i çok kızdırdıAbone ol

NTV ekranlarında Ruşen Çakır'ın hazırlayıp sunduğu Basın Odası yine gündemin nabzını tuttu. Hürriyet yazarı Nuray Mert ve Sedat Ergin ile Star yazarı Mustafa Karaalioğlu'nun katıldığı program ilginç bir polemiğe de sahne oldu.

Mustafa Karaalioğlu ve Nuray Mert arasına yaşanan gerginlik tartışmaya damgasını vurdu. Ergenekon soruşturması kapsamında yaşanan tuha bölgesel zeyıflama çerkezköy flıklar ve hataların gündeme geldiği tartışmada Karaalioğlu'nun Nuray Mert'in değerlendirmesini farklı nedenlere bağlaması Mert'i adeta çıldırttı. Mustafa Karaalioğlu, Nuray Mert'i 'Ergenekon'u sulandırmakla' suçlayınca olanlar oldu.

'SULANDIRMA' ELEŞTİRİSİNE ÇILDIRDI!

Mustafa Karaalioğlu: Bu kadar ciddi bir şey var. Tartışacaksak tartışalaım. Genel olarak söylüyorum sana dönük de söylüyorum.
Nuray Mert: Mustafa bu 'sulandırma' meselesi ciddi bir eleştiri. Ne söylediğimin gayet iyi anlaşıldığını söylüyorum.
Mustafa Karaalioğlu: Ne dediğini çok iyi anladık. 'Biz bunları çok gördük. mısır'da, Ürdün'de de aynısını yaptılar' dedin çok açık bir şekilde.
Nuray Mert: Yani 'bu kadarını anladım' demek istiyorsun.
Mustafa Karaalioğlu: Hayır bunu söyledin. İstersen açıp bakalım.
Nuray Mert: Tabi tabi...
Mustafa Karaalioğlu: Ben bu kadar ürpertici, bu kadar insanlıktan uzak, bu kadar olayı kavramaktan aciz bir sulandırma hareketi görmedim. Yani adamın ölmesi mi lazım olayı ciddiye almamız için.
Nuray Mert: Ben öyle şeyler sölemedim. Aynı stüdyoda değil miyiz. Ama bu önemli bir şey zan altındayım. Başka soru sormanı istemiyorum (Ruşen Çakır'a hitaben söylüyor). Deminki konuya geri döneceğim.
Ruşen Çakır: Reklama gitmemiz gerek.
Nuray Mert: Reklamdan önce veya sonra bu noktaya geri döneceğim. Herkes dinledi ne söylediğimi, nasıl söylediğimi, neyle itham edildiğimi. Hepsini tek tek cevaplayacağım.Kategori : MEDYA