Jandarma komutanı niye intihar etti?

  • Ana Sayfa
  • Jandarma komutanı niye intihar etti?
Jandarma komutanı niye intihar etti?
İki kızı vardı. Daha 36 yaşındaydı. Makamında intiahr etti. İntiharının nedeni aslında çok tanıdık;Abone ol

Makamında intihar eden Ezine İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Önder Galip'in cenazesi, memleketi Kayseri'ye getirildi. Gelecek sene ailesine emekli olacağını söyleyen Galip'in kredi borcundan ötürü intihar ettiği düşünülüyor.

Vatani görevini yaparken te best hollywood smile in istanbul zkere bırakıp uzman çavuş olan Galip, uzun sürenin ardından üsteğmen rütbesini alarak 2008 yılında Çanakkale'nin Ezine ilçesinde jandarma komutanı olarak göreve başladı. 15 yaşında Gülseda ve 13 yaşındaki Eda isminde 2 kız çocuğu olan Galip'in kredi kartı borçlarından ötürü bunalıma girerek intihar ettiği ileri sürülürken, ailesine önümüzdeki yıl emekli olacağını söylediği bildirildi.

Ezine İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Önder Galip'in cenazesi, dün akşam saatlerinde İstanbul'dan Kayseri'ye getirildi. Üsteğmen Önder Galip'in eşi Hanife Galip'in (36) baba evinde toplanan yakınları sinir krizleri geçirirken, 2 kız çocuğu Gülseda ile Seda'nın ise hayli bitkin oldukları gözlendi.

Üsteğmen'in Şırnak'ın Silopi ilçesinde kıdemli başçavuş olarak görev yapan ağabeyi Erol Galip, "Borçlarından ötürü intihar ettiğini düşünüyoruz. Çünkü ailesini çok seven bir kişiliğe sahipti. Başka herhangi bir sıkıntısı yoktu. Böyle bir şey yapacağı aklımızdan geçmezdi. Çok üzgünüz" diye konuştu.

Üsteğmen'in cenazesi, bugün Bünyan ilçe meydanında kılınacak namazın ardından toprağa verilecek.Kategori : GÜNCEL