Polise meydan dayağı

Polise meydan dayağı
Polis memurunu darp edip aracına zarar veren 4 zanlıdan 3'ünün hırsızlıktan sabıkalı oldukları ortaya çıktı. Abone ol


Alınan bilgiye göre, 4 kişinin yol kesip 2'si polis 3 kişiyi darp edip bir otomobili tahrip ettiği olay, geçtiğimiz Perşembe günü Yeni Doğan Mahallesi'ndeki Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nün arka sokağında meydana geldi. Aldığı ihtiyaç izninin a çerkezköy biorezonans rdından özel otomobili ile görev yaptığı Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne gitmek isteyen E.S.'nin önünü kesen 4 kişi, daha önceden bir aracın çarpması sonucu telef olan kediyi göstererek E.S.'ye saldırdı.

E.S.'nin resmi kıyafetli bir polis olmasına aldırmayıp, aracından dahi çıkmasına fırsat vermeden darp etmeye başlayan zanlılar, küfürler savurarak keser, levye ve taşlarla aracını da tahrip etti. Kavgayı görüp araya girmeye çalışan bir polis memuru ile emniyette görevli yardımcı teknisyen de şahısların saldırısından nasibini alarak hafif şekilde yaralandı. Olaya karıştıkları iddia edilen Cihan O., Yusuf O., İ. Halil S. ve Ali S. gözaltına alındı.

TUTUKSUZ YARGILANACAKLAR

Zanlılardan 3'ünün hırsızlıktan sabıkaları olduğu öğrenilirken, saldırıya uğrayan E.S.'nin aracını hızlı kullanmadığı ve telef olan kediye çarpmadığını söylediği öğrenildi.

Yapılan araştırmada, E.S.'nin kullandığı aracın, söz konusu mesafede iddia edildiği üzere bir hıza ulaşamayacağı anlaşıldı. Gözaltına alınan şehir eşkıyaları, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Kategori : GÜNCEL